• ciechocinek

  Ciechocinek - perła uzdrowisk polskich

 • dieta

  Dieta dostosowana do zaleceń lekarskich

 • zadowoleni

  Oferta dla całej rodziny

 • zabiegi

  Nowoczesna baza zabiegowa na miejscu

 • park

  Własny 2-ha park-ogród

Z wielką radością przyjęliśmy wiadomość przekazaną przez szefową sztabu WOŚP w Ciechocinku Panią Katarzyną Kaliszewską, która za pośrednictwem FB poinformowała, że w trakcie 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszym mieście zebrano 45,021,00 złotych. Tym samym ubiegłoroczny rekord z kwotą 30,342,45 zł został pobity.

Na ulicach Ciechocinka kwestowano od godz. 8.00. Wśród wolontariuszy spotkać można było m.in. słodkie przedszkolaki, ucznów ciechocińskich szkół oraz słuchaczy Uniwerstetu Dla Aktywnych w Ciechocinku.

Od godz. 16.30 w Parku Zdrojowym odbywały się koncerty oraz licytacje. Wystąpiły zespoły Enclose oraz Skołowani. Po światełku do nieba o godz. 20.00, na telebimie można było zobaczyć film o początkach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a następnie wysłuchać koncertu naszego rodzimego, bluesowego zespołu Zdrowa Woda.

A w tym miejscu przypomnimy, że pierwszy koncert WOŚP z udziałem zespołu Zdrowa Woda odbył się w 1992 roku Ciechocinku, w sali gimnastycznej liceum ogólnokształcącego.

 

Masz dodatkowe pytania odnośnie naszych usług
(np. leczonych schorzeń, warunków pobytu)
wejdź i zapytaj!

Dołącz do nas na:
Facebook

Czy chcesz otrzymywać informacje o ofercie i promocjach?
captcha