• ciechocinek

  Ciechocinek - perła uzdrowisk polskich

 • dieta

  Dieta dostosowana do zaleceń lekarskich

 • zadowoleni

  Oferta dla całej rodziny

 • zabiegi

  Nowoczesna baza zabiegowa na miejscu

 • park

  Własny 2-ha park-ogród

PALENIE STOPCorocznie w trzeci czwartek listopada obchodzony jest Światowy Dzień  Rzucania Palenia. Ma on już przeszło 30-letnią tradycję. W 1974 roku w Kalifornii z inicjatywy dziennikarz Lynna Smitha zachęcono ponad milion palaczy do odstawienia papierosów na jeden dzień. Miało to oczywiście zachęcić do całkowitego porzucenia nałogu. W akcję włączyło się wiele krajów, również Polska. W tym dniu Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne w wielu miastach zapraszają wszystkich palaczy, zarówno czynnych, jak i biernych na bezpłatny pomiar zawartości tlenku węgla w wydychanym powietrzu oraz poradnictwo antynikotynowe.
W Sanatorium Uzdrowiskowym  „Chemik” kadra medyczna zachęca palaczy do rzucenia palenia, prowadząc edukację zdrowotną na temat szkodliwości tytoniowego nałogu.
Wszystkie sanatoria i szpitale uzdrowiskowe w Ciechocinku to miejsca wolne od dymu nikotynowego. Obowiązuje tu bezwzględny zakaz palenia. Palaczy zachęcamy do rozstania z tym zgubnym nałogiem ,a osoby które już podjęły tę próbę do wytrwałości.
 
 

Masz dodatkowe pytania odnośnie naszych usług
(np. leczonych schorzeń, warunków pobytu)
wejdź i zapytaj!

Dołącz do nas na:
Facebook

Czy chcesz otrzymywać informacje o ofercie i promocjach?
captcha