Już w najbliższą niedzielę od godziny 8.00 rano na ulicach uzdrowiska spotkać będzie można wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Wśród kwestujących nie zabraknie burmistrza Ciechocinka, dzieci i młodzieży z ciechocińskich przedszkoli i szkół, seniorów aktywnie działających w Uniwersytecie dla Aktywnych i Ośrodku Dziennego Pobytu "Niezapominajka", przedstawicieli ciechocińskich firm. Chętnych w tym roku było tak wielu, że ciechociński sztab WOŚP miał problem z uzyskaniem z centrali orkiestry ankiet dla wolontariuszy. Na szczęście po proteście, pismach i telefonach udało się. W 2018 roku na ciechocińskich ulicach spotkamy aż 163 wolontariuszy - jak dotąd to liczba rekordowa.
O godzinie 17.00 w muszli koncertowej Parku Zdrojowego odbędą się imprezy towarzyszące i oczywiście aukcje. W tym roku będzie można licytować gadżety związane z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, które sztab ciechocińskiej WOŚP otrzymał od Jurka Owsiaka. Nie zabraknie również koncertów. Na scenie wystąpią: Maciej Lipa w programie "Skazany na bluesa", zespół "Navigator" oraz duet muzyczny "Pączki w tłuszczu" - czyli Tomasz Karolak i Bartek Miecznikowski.
Mamy nadzieję, że mieszkańcy Ciechocinka oraz kuracjusze, w tym goście Sanatorium Uzdrowiskowego "Chemik" licznie wezmą udział w 26. Finale i wspólnie pobijemy zeszłoroczny rekord.

   

Masz dodatkowe pytania odnośnie naszych usług
(np. leczonych schorzeń, warunków pobytu)
wejdź i zapytaj!

Dołącz do nas na:
Facebook

Czy chcesz otrzymywać informacje o ofercie i promocjach?
captcha